platforma subskrypcyjna

Szkoła Jogi w Domu

Nadaj intymną atmosferę swojej praktyce w domowym zaciszu, tak, jak lubisz, na swoich warunkach. Otrzymujesz luksus rzetelnej i niezależnej pracy ze sobą, gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz. 

Jest to możliwe dzięki rewolucyjnej platformie subskrypcyjnej pełnej wiedzy i wspierającej Twoją praktykę swoimi nowoczesnymi funkcjami, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej!

Platforma subskrypcyjna
SZKOŁA JOGI w Domu
jest dla Ciebie, jeśli…

Nazywam się Natalia Knopek

Od wielu lat jestem bez pamięci zakochana w jodze. Swoją praktykę określam jako dynamiczną z jednoczesną uważnością na świadomość ciała i umysłu w jodze. Skupiam się również na skutecznej relaksacji, wyciszeniu i rozluźnieniu – tak bardzo przydatnym w obecnym świecie.

Certyfikaty

Jako jedna z niewielu osób w Polsce jestem certyfikowaną nauczycielką w standardzie Yoga Alliance jako:

RYT 500

Registered Yoga Teacher – zarejestrowana nauczycielka jogi

E‑RYT 200

Experienced Registered Yoga Teacher – doświadczona nauczycielka jogi

YACEP®

Yoga Alliance Continuing Education Provider® – osoba mogąca szkolić innych nauczycieli

Posiadam również uprawnienia instruktorki rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga.

Nieustannie uczę się nowych rzeczy

W jodze wyznaję zasadę wiecznej studentki – każde prowadzone przeze mnie zajęcia uczą mnie czegoś nowego. To osoby pojawiające się na zajęciach są dla mnie najlepszymi i najważniejszymi nauczycielami i nauczycielkami. Poza tym staram się ciągle pogłębiać swoją wiedzę, biorąc udział w kursach i szkoleniach.

Książki i publikacje

Napisałam dwie bestsellerowe książki:

miej-umiar-52-kroki-do-zycia-po-swojemu-b-iext66168077.jpg

Miej umiar

o minimalizmie i rozwoju wewnętrznym

2473e1b704629f5c26a46552c3700dce.jpg

Dlaczego joga?

przydatna wiedza zarówno dla początkujących, jak i tych zaawansowanych

Doświadczenie

Swoją praktykę rozwijałam w Indiach, Polsce, Hiszpanii i Danii. Uczestniczyłam w warsztatach i szkoleniach, które prowadzili m.in. Kino MacGregor, Basia Lipska-Larsen, dr S. K. Pandey, Rahul Singh, Bhavesh Bhimanathani, Nicky Rawat, Devesh Bhargav, Mann Harjai, Lilou Sarah, Lindita Maria, Winther McDonald, dr Arun Thejaus.

Miałam okazję stać się jedną z 52 Ambasadorek i Ambasadorów Jogi z całego świata. Dzięki zaproszeniu Ministry of AYUSH (ministerstwa Jogi, Ajurwedy i Medycyny naturalnej) mogłam uczestniczyć w konferencjach poświęconych współczesnym i tradycyjnym aspektom jogi. Poznając jednocześnie tajemnice indyjskiej Kerali.

Przez dwa lata prowadziłam swoje studio jogi w Danii, obecnie będąc w Polsce chętnie dzielę się swoją praktyką z osobami, które w codziennym życiu poszukują balansu, harmonii, wyciszenia oraz większej świadomości siebie i swojego ciała.

Jestem zwolenniczką uzdrawiania poprzez ruch i odpowiednią dietę. Głęboko wierzę w to, że piękno powstaje wewnątrz, oraz że każda wielka zmiana zaczyna się od jednego małego kroku.

A co powiesz na to?

Dołącz do

Szkoły Jogi w Domu

Specjalnie dla takich osób, jak Ty przygotowałam możliwość codziennej praktyki jogi online. Zrealizujesz ją dzięki przyjaznej w obsłudze i intuicyjnej platformie subskrypcyjnej, którą możesz dopasować do swoich potrzeb.

Czeka na Ciebie ponad 300 filmów z praktyką, medytacje,  joga nidra, techniki oddechowe, wiedza, astrologia, cykle księżycowe, rytuały, spotkania na żywo w formie webinarów, zniżki na wyjazdy oraz do sklepu simplife.shop, a także dostęp do tajnej grupy ze wspaniałą społecznością.

Już teraz możesz spośród ogromu dostępnych treści tworzyć Twój indywidualny harmonogram praktyki, a w każdym tygodniu pojawiają się kolejne materiały. Ponadto spotykamy się na regularnych webinarach, podczas których prowadzę lekcje na żywo, a Ty nie musisz do nich wychodzić z domu!

Co znajdziesz w Szkole Jogi w Domu?

Dołączając do naszej społeczności, natychmiast zyskujesz dostęp do wszystkich materiałów opublikowanych dotychczas na platformie. Masz go tak długo, jak długo trwa Twoja subskrypcja (możesz wyobrazić to sobie tak, jakby to był taki jogowy Netflix, gdzie możesz dowolnie wybierać, co zobaczysz 😉).

Przed Tobą mnóstwo możliwości poznawania teorii, jak i wdrażania w życie praktyki. W SZKOLE JOGI W DOMU dostępnych jest już ponad 300 lekcji i wykładów z obszarów jogi, medytacji, jogi nidry i relaksacji, a dodatkowych materiałów i kolejnych porcji wiedzy wciąż przybywa! Jeśli lubisz dłuższe formy, w Szkole Jogi w Domu czeka na Ciebie e‑book.

Newsletter z inspiracją i planem praktyki na kolejny tydzień wysyłam w każdą niedzielę, regularnie spotykamy się na żywo podczas webinarów.

300+ lekcji z praktyką 

medytacje 

joga nidra 

kalendarz księżycowy 

cykle księżycowe 

astrologia 

techniki oddechowe 

cotygodniowe jadłospisy 

wiedza i rytuały 

Tak, jak lubisz!

Dogodne formy i nowoczesne funkcje!

Formy dostarczanych materiałów oraz funkcje platformy są przemyślane tak, aby wspierać Twoją praktykę. Każda osoba może dopasować serwis do swoich potrzeb i wykorzystywać go tak, jak lubi! 

lekcje wideo 

dźwięk i obraz na najwyższym poziomie, bez reklam i przerw 

e‑booki

możesz pobrać i wydrukować lub korzystać na ulubionym czytniku 

webinary 

spotkania na żywo 

kontakt z grupą 

tajna grupa na Facebooku 

gotowe programy 

praktyka dopasowana do Twoich potrzeb 

plany tygodniowe 

ułożona praktyka, dzięki czemu nie musisz się zastanawiać, od czego zacząć 

filtrowanie i wyszukiwanie 

dopasowanie lekcji do schorzenia, problemu czy poziomu trudności i wiele więcej! 

dodawanie lekcji do ulubionych 

i własne listy odtwarzania 

raporty z czasu spędzonego na platformie 

wsparcie w regularnej praktyce dzięki comiesięcznym raportom 

materiały do pobrania 

gotowe do wydruku 

cotygodniowy newsletter 

inspiracja i plan praktyki na kolejny tydzień 

zniżka na przedłużenie subskrypcji 

przy ciągłości przedłużania 30% zniżki 

zniżki do sklepu 

simplife.pl

zniżki na wyjazdy 

specjalne zniżki na warsztaty 

Kilka wybranych przykładów

Jakie programy znajdziesz na platformie? 

Filmy w Szkole Jogi w Domu składają się na cykle tematyczne. Pozwala to na usystematyzowaną praktykę i wprowadza wygodny rytm. Każdy z filmów stanowi także niezależną całość, możesz więc wybierać swoją kolejność ćwiczeń.

Self love, czyli kocham siebie, to program, który zaplanowałam na 3 tygodnie. To czas w którym skupiamy się na poszczególnych częściach ciała i damy sobie przestrzeń na odkrywanie. Całość wzmocniona jest medytacją i afirmacjami.

Idealny dla osób początkujących, tych którzy chcą wrócić na matę oraz osób, które dopiero chcą zacząć.

Joga to nie tylko czas, który spędzasz na macie. W ośmiostopniowej ścieżce pierwszymi szczeblami nie są wcale asany, ale jamy i nijamy.

W tym programie poznasz wszystkie 8 szczebli, poznasz teorię jogiczną dzięki Bhaveshowi – mojemu ulubionemu nauczycielowi. Nauczysz się praktyk oddechowych oraz sposobów na medytację i wyciszenie.

Na każdy dzień znajdziesz również praktykę jogi ze szczyptą teorii i odpowiednią medytację prowadzoną.

Całość trwa 4 tygodnie.

Flow, czyli przepływ. Praca w rytmie FLOW oznacza pełne, ale niewymuszone zaangażowanie. Po prostu zanurz się w działanie (lub jego brak) całym ciałem, umysłem i płyń z prądem. FLOW to krótsze i bardziej dynamiczne praktyki, które są „przerywnikami” w pełnych programach. Każdy FLOW trwa 1 tydzień.

Jak każda praca związana z rozwojem – praca z żywiołami w znaczącym stopniu podnosi jakość naszego życia. Usuwa nie tylko dolegliwości fizyczne, ale również otwiera na pracę z emocjami i ich uwalnianiem.

 • Ziemia daje nam ugruntowanie, poczucie ciała i zbliżenie się do emocji. Tworzy fundament do dalszej pracy.
 • Woda uczy nas swobodnego przepływu przez życie i radości z jego tworzenia.
 • Ogień pomaga nam w transformacji.
 • Powietrze pozwala pracować z oddechem i obszarem serca.
 • Eter to praca z umysłem, wizualizacją, pozbywaniem się niesłużących nam schematów i zyskiwaniem nowej perspektywy.

Czyli sposób na tygodniowy jogowy detoks i wypoczynek w dowolnym miejscu na ziemi.

 • Lekcje jogi
 • Codzienna krótka medytacja
 • Joga nidra – technika relaksacji
 • Oczyszczający jadłospis

Program ten pełen jest również ajurwedyjskich przepisów na zdrowie i urodę – krótkie porady, które dobrze jest wpleść do codziennej rutyny.

Cykl czakry to 14 tygodni usystematyzowanej pracy, której celem jest wzmocnienie i zharmonizowanie naszej wewnętrznej mocy.

Każda czakra to 2 tygodnie praktyki, ale oczywiście możesz wszystko realizować w swoim własnym tempie.

W tym cyklu spotykamy się co 2 tygodnie na webinarze na żywo.

W ramach tego cyklu otrzymujesz również do pobrania ebook – ponad 100 stron przydatnej wiedzy.

Joga jest wiernym sojusznikiem w walce z wszechobecnymi patogenami i infekcjami.

Długotrwale wzmacnia układ immunologiczny poprzez usprawnienie funkcjonowania systemów bezpośrednio z nim związanych (np. dzięki stymulacji u. limfatycznego, trawiennego, hormonalnego, sercowo-naczyniowego, czy nerwowego).

Fazy Księżyca i układ planet mają bezpośredni wpływ na nasze życie, samopoczucie i wybory, jakich dokonujemy.

Chcesz żyć w zgodzie z rytmem natury i płynąć z prądem życia? Pogłębić kontakt z swoim ciałem i podarować mu ciepło i miłość, których potrzebuje?

Kręci Cię cykliczność Księżyca i natury, ale nie wiesz za bardzo jak odnieść to piękno do swojego życia i jak dzięki temu wprowadzić w nie więcej harmonii?

Czujesz, że medytacja i relaksacja to coś, co pomoże Ci się odprężyć, uwolnić napięcie i ukoić rozbiegane myśli? Ale jednocześnie nie do końca wiesz, jak się za to zabrać?

A może interesuje Cię astrologia, Zodiaki, czujesz że jest w tym zapisana głęboka wiedza, ale nie wiesz za bardzo jak wykorzystać tę MOC w codziennym życiu?

Ten program jest dla Ciebie!

Wideo

Zobacz przykładowe zajęcia

Co mówią inni o Szkole Jogi w Domu?

Poznaj opinie Uczestniczek

Platforma subskrypcyjna Joga w domu

Wybierz swój pakiet

Masz trzy możliwości dołączenia do społeczności Szkoły Jogi w Domu. Każdy z pakietów możesz potem dowolnie przedłużać, aby cieszyć się dostępem do platformy tak, jakby to był jogowy Netflix.

Warto wiedzieć! Przedłużając abonament, otrzymujesz 30% zniżki na kolejny okres. Obowiązuje ona jedynie przy zachowaniu ciągłości subskrypcji, bez robienia przerwy.

 

1 miesiąc 

rozgrzewka 
139 139 zł miesięcznie
 •  

3 miesiące 

chodź na matę 
379 126,33 zł miesięcznie
 •  
POLECANY 

6 miesiący 

powitanie słońca 
719 119,83 zł miesięcznie
 •  

Gość specjalny

Bhavesh

Poznaj mojego ulubionego nauczyciela jogi, który przybliży Ci podstawy filozofii jogi.

Miałam przyjemność poznać Bhavesha podczas jednego z moich kursów nauczycielskich w Indiach, gdzie niesamowicie zainspirował mnie swoją wiedzą i umiejętnością jej przekazywania. Dlatego jestem przeszczęśliwa, że udało mi się go namówić na gościnne dołączenie do naszej platformy.

Bhavesh uczy pranajamy, filozofii i medytacji. Każdy aspekt swojego życia przypisuje Vanamali i łasce swojej Guru. Jest certyfikowanym nauczycielem, który wiedzę zdobywał w renomowanych instytucjach, takich jak Kaivalyadhama Yoga Institute & Research Center, Swami Rudradev Yoga Center, czy Yoga Alliance USA. Prowadził sesje w dużych korporacjach, (m.in. Tata Power, Reliance Group, Gujarat Maritime Board).

Obecnie, z metodami Bhavesha możesz spotkać się w szkołach jogi w Rishikesh, a także gościnnie na naszej platformie! Tak, Bhavesh Bhimanathani we własnej osobie również pomoże Ci wnieść swoją jogę w domu na wyżyny. 🙂

Jako założyciel społeczności joginów z Bombaju o nazwie Yoga Virtually Bhavesh, rozpowszechnia swoją filozofię opartą na przesłaniu: „joga to coś więcej niż asany”. Bhimanathani to nie tylko wybitny teoretyk, ale także skłaniający do myślenia metodyk. Żyjąc całym sobą przedmiotem zainteresowań, przekazuje autentyczną i ugruntowaną wiedzę swoim uczniom w zrozumiały i inspirujący sposób – dołączając do naszej platformy otrzymujesz szansę, by stać się jednym z nich.

Joga to nie wszystko!

Co tydzień otrzymujesz wege jadłospisy

Każdy tydzień wypełniony jest również smakiem. Co czwartek wysyłam do Ciebie mail z nowym jadłospisem, stworzony przez Ewę Michałowską – naszą dietetyczkę Medycyny Chińskiej.

Jadłospisy są wegańskie i wegetariańskie. Wszystkie dostępne na platformie od razu po zalogowaniu.

Ewa Michałowska

Dietetyk Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, doradczyni żywieniowa w Pracowni Zdrowego Odżywiania, trenerka rozwoju osobistego i miłośniczka kuchni roślinnej.

Jako doradczyni żywieniowa z kilkuletnim doświadczeniem współpracuje zarówno z osobami indywidualnie, jak również w grupach.

Przeprowadza konsultacje dietetyczne online. Opracowuje programy żywieniowe dla osób, które chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe na zdrowsze.

Organizuję warsztaty kulinarne i dietetyczne. Prowadzi zajęcia z promocji zdrowego stylu życia.

Jej celem jest propagowanie zdrowej, prostej kuchni roślinnej.

ewa2-scaled.jpg

Często zadawane pytania

Szkoła Jogi w Domu ma formę abonamentową. Od razu po zalogowaniu otrzymujesz dostęp do ponad 300 lekcji jogi, medytacji, jogi nidry, relaksacji i wykładów.

Wszystkie materiały dostępne są na platformie 24/7, a korzystać z nich możesz tak długo, jak długo masz aktywny abonament. Działa dokładnie tak samo jak Netflix.

Dodatkowo możesz dołączyć do specjalnej grupy na Facebooku, w której inspirujemy się, zadajemy pytania i ustalamy tematy live’ów.

Co tydzień otrzymasz również dokładny plan tygodniowej praktyki wraz ze wszystkimi potrzebnymi linkami. Dzięki temu nie musisz zastanawiać się, co i jak dziś wybrać.

Dostęp do platformy masz tak długo, jak długo trwa Twoja subskrypcja. Możesz wybrać pakiet:

 • 1 miesiąc
 • 3 miesiące
 • 6 miesięcy

Każdy z możliwością przedłużenia.

Przy przedłużaniu otrzymujesz zniżkę 30%.

Gdy termin wygaśnięcia subskrypcji będzie się zbliżał – przypomnimy Ci o tym mailowo. Możesz wtedy przedłużyć swój dostęp ze zniżką 30%.

Zniżka działa tylko wtedy, gdy zachowujesz ciągłość abonamentu, czyli jeśli zrobisz sobie np. tydzień przerwy – to już nie.

Gdy Twój abonament wygaśnie stracisz dostęp do materiałów dostępnych na platformie. W każdej chwili możesz wykupić dostęp na nowo.
Po wykupieniu subskrypcji i zatwierdzeniu płatności, od razu otrzymujesz dostęp do wszystkich materiałów – wystarczy zalogować się na konto, które tworzysz przy zakupie. W osobnym mailu przyjdzie również prośba o potwierdzenie subskrypcji do newslettera – to w nim wysyłam cotygodniowy plan i inspiracje.

Płatności możesz dokonać na stronie kursu poprzez naciśnięcie guzika „Kup pakiet” pod wersją kursu, która najbardziej Ci odpowiada.

Jeśli masz problem z zapłaceniem za kurs poprzez internetowy system płatności, koniecznie napisz maila na adres: kontakt@jogawdomu.com.

Nie. Kurs dostępny jest jedynie na platformie. Dostęp do niej masz tak długo, jak długo trwa Twoja subskrypcja.

Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto, które tworzysz przy zakupie.

W osobnym mailu przyjdzie również prośba o potwierdzenie subskrypcji do newslettera – to w nim wysyłamy cotygodniowy plan i inspiracje.

Nie, wszystkie materiały są dostępne tutaj 24/7.

Grupa na Facebooku jest jedynie dodatkowym miejscem na zadawanie pytań i komunikację – nie trzeba do niej dołączać.

Tak. Przy zakupie automatycznie jest wystawiana faktura VAT na podane przez Ciebie dane.

Przewiń do góry