24

Jesteś pełnią!

A do szczęścia nie potrzebujesz nic ponadto, co skrywa Twoje wnętrze.

Dziś ostatni dzień Jogowego Kalendarza Adwentowego – mam nadzieję, że ta podróż była dla Ciebie miłym przeżyciem. A także że był to dla Ciebie czas na lepsze ozanie siebie, przepracowanie paru spraw i zajrzenie do swojego wnętrza.

Jesteś szalenie wdzięczna, że zechciałaś/eś spędzić tych kilka dni ze mną.

Do Twojej dyspozycji zostawiam wszystkie programy, które są aktualnie dostępne na platformie – mam bowiem ogromną nadzieję, że będziesz podtrzymywać nawyk regularnej praktyki.

Życzę Ci cudownych Świąt, spędzonych tak jak chcesz i lubisz, a nie tak jak trzeba lub wypada. Niech ten czas przyniesie Ci wytchnienie i otuli cię magiczną mocą światła, zimowego przesilenia i odrodzenia.

Więcej na temat przesilenia poczytać możesz na blogu >>>

Nowy rok niech zaś będzie kontynuacją wspaniałych przemian, które już teraz się w Tobie zaczęły. To raz zasiane ziarno już wkrótce stanie się ogromnym i majestatycznym drzewem zbudowanym z Twoich największych i najpiękniejszych pragnień.

Tulę i ściskam 🙂 I do zobaczenia w styczniu!

Pamiętaj, że to jeszcze nie koniec, a dopiero początek .

W dzisiejszej sesji pt. „Jestem Pełnią” skupisz się na całościowej, holistycznej pracy, by z cennym bagażem doświadczenia i umiejętności, które zdobyłaś/eś przez ostatnie 24 dni, ugruntować i podsumować Twoją dotychczasową pracę.